کفپوش اپوکسی 3 بعدی

دوره های تخصصی معماری
دوره های تخصصی معماری
دوره های تخصصی معماری
دوره های تخصصی معماری
دوره های تخصصی معماری
دوره های تخصصی معماری

کفپوش اپوکسی يا پولي پوكسايد یک محصول دو جزئی میباشد که دارای خواص مقاومتی عالی از جمله مقاومت مکانیکی بالا ، مقاومت سایشی بالا ، مقاومت شیمیایی عالی در برابر مواد قلیایی و اسیدها روغنی هاو چربی ها و همچنین ایجاد سطحی صاف و صیقلی مورد استفاده وسیعی در سالن های تولیدی مراکز صنعتی ، شیمیایی ، بیمارستانی ، نیروگاهی ، فرودگاهی و ….. پیدا کرده است.این کفپوش اغلب به روی سطوح بتونی و حتی سالن هایی که قبلا کفپوش های سنگی و موزائیک شده اند استفاده می گردد ،در عین حال جهت سطوح فلزی نیز مناسب می باشد.
جهت محافظت بسترهای بتنی از عوامل محیطی و همچنین پوشش دادن زیرآیندهای فلزی، سنگی و موزائیک انواع مختلفی از پوشش ها و تکنولوژی ها میتوان استفاده نمود. سیستم های کف پوش بر پایه ی اپوکسی یکی از تکنولوژی های متنوعی است که در محدوده وسیعی از کاربردها میتوانند مورد استفاده قرار گیرند. روکش اپوکسی کف و هاردنر مربوطه از سری محصولاتی است که بر پایه رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته تولید و ارائه می گردد. در این محصول از هیچگونه از حلال ها و رقیق کننده های غیر واکنش گرا استفاده نگردیده و همین امر موجب می گردد که ساختار پلیمری محصول پس از واکنش بصورت ثابت و پایدار باقی بماند. با توجه به خصوصیات برجسته مکانیکی، شیمیایی، حرارتی و الکتریکی این محصول بهترین انتخاب برای پوشش سطوح صنعتی بوده و علاوه بر آن با توجه به امکان اجرای روکش بصورت یکپارچه و بدون درز و همچنین خصوصیات ضد میکروبی آن، می تواند بعنوان مناسب ترین پوشش بهداشتی مورد استفاده قرار گيرد.
با توجه به جدید بودن و منحصر به فرد بودن این کفپوش ها بسیاری افراد تصور می کنند که این کفپوش ها هنوز به خوبی در میان افراد عوام جامعه شناخته نشده اند و لذا تعداد کسانی که طرفدار این نوع کفپوش ها هستند کمتر می باشد، اما اینطور نیست زیرا علی رغم آنکه این کفپوش ها به تازگی به بازار وارد شده اند به دلیل زیبایی و استحکام بسیار بالا از جمله پرطرفدارترین کفپوش های موجود در بازار می باشند.

آشنايی با ترکیبات، خواص شیمیایی و طریقه نصب این کفپوش¬ها
اجرای کفپوشهای ساده-استیکر-سه بعدی – فلورسنت – پولکی
اجرای دیوار پوشهای سه بعدی
اجرای سقفهای آرمسترانگ

ندارد

کلیه علاقمندان به کفپوش های اپوکسی
کلیه افرادی ک خواستار تغییر در دکوراسیون منزل یا محل کار خود هستند یا می خواهند در این زمینه مشغول به کار شوند،

ورود به بازارکار به عنوان اجراکار کفپوش های اپوکسی

اجرای انواع کفپوش های اپوکسی صنعتی و تراولینگ و اپوکسی سه بعدی
انتخاب و آشنایی با انواع متریال های موجود
اجرای انواع کفپوش های اپوکسی دکورایتو (شامل پوشش های ساده، آکریلیک، ابر و باد ) و سه بعدی

معرفی دوره

کفپوش اپوکسی يا پولي پوكسايد یک محصول دو جزئی میباشد که دارای خواص مقاومتی عالی از جمله مقاومت مکانیکی بالا ، مقاومت سایشی بالا ، مقاومت شیمیایی عالی در برابر مواد قلیایی و اسیدها روغنی هاو چربی ها و همچنین ایجاد سطحی صاف و صیقلی مورد استفاده وسیعی در سالن های تولیدی مراکز صنعتی ، شیمیایی ، بیمارستانی ، نیروگاهی ، فرودگاهی و ….. پیدا کرده است.این کفپوش اغلب به روی سطوح بتونی و حتی سالن هایی که قبلا کفپوش های سنگی و موزائیک شده اند استفاده می گردد ،در عین حال جهت سطوح فلزی نیز مناسب می باشد. جهت محافظت بسترهای بتنی از عوامل محیطی و همچنین پوشش دادن زیرآیندهای فلزی، سنگی و موزائیک انواع مختلفی از پوشش ها و تکنولوژی ها میتوان استفاده نمود. سیستم های کف پوش بر پایه ی اپوکسی یکی از تکنولوژی های متنوعی است که در محدوده وسیعی از کاربردها میتوانند مورد استفاده قرار گیرند. روکش اپوکسی کف و هاردنر مربوطه از سری محصولاتی است که بر پایه رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته تولید و ارائه می گردد. در این محصول از هیچگونه از حلال ها و رقیق کننده های غیر واکنش گرا استفاده نگردیده و همین امر موجب می گردد که ساختار پلیمری محصول پس از واکنش بصورت ثابت و پایدار باقی بماند. با توجه به خصوصیات برجسته مکانیکی، شیمیایی، حرارتی و الکتریکی این محصول بهترین انتخاب برای پوشش سطوح صنعتی بوده و علاوه بر آن با توجه به امکان اجرای روکش بصورت یکپارچه و بدون درز و همچنین خصوصیات ضد میکروبی آن، می تواند بعنوان مناسب ترین پوشش بهداشتی مورد استفاده قرار گيرد. با توجه به جدید بودن و منحصر به فرد بودن این کفپوش ها بسیاری افراد تصور می کنند که این کفپوش ها هنوز به خوبی در میان افراد عوام جامعه شناخته نشده اند و لذا تعداد کسانی که طرفدار این نوع کفپوش ها هستند کمتر می باشد، اما اینطور نیست زیرا علی رغم آنکه این کفپوش ها به تازگی به بازار وارد شده اند به دلیل زیبایی و استحکام بسیار بالا از جمله پرطرفدارترین کفپوش های موجود در بازار می باشند.

سرفصل های آموزشی

آشنايی با ترکیبات، خواص شیمیایی و طریقه نصب این کفپوش¬ها
اجرای کفپوشهای ساده-استیکر-سه بعدی - فلورسنت - پولکی
اجرای دیوار پوشهای سه بعدی
اجرای سقفهای آرمسترانگ

پیش نیاز دوره

ندارد

مخاطبان دوره

کلیه علاقمندان به کفپوش های اپوکسی
کلیه افرادی ک خواستار تغییر در دکوراسیون منزل یا محل کار خود هستند یا می خواهند در این زمینه مشغول به کار شوند،

بازار کار دوره

ورود به بازارکار به عنوان اجراکار کفپوش های اپوکسی

توانایی شما پس از دوره

اجرای انواع کفپوش های اپوکسی صنعتی و تراولینگ و اپوکسی سه بعدی انتخاب و آشنایی با انواع متریال های موجود اجرای انواع کفپوش های اپوکسی دکورایتو (شامل پوشش های ساده، آکریلیک، ابر و باد ) و سه بعدی

تلفن تماس

031-36689100
031-36688884

نشانی

اصفهان/ خیابان شیخ صدوق جنوبی/ حد فاصل میدان برج و خیابان فرایبورگ/ روبه روی پارک مرداویج/ ساختمان دانش پژوهان

مشاوره رایگانکلیه حقوق متعلق به مؤسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان است