برنامه نویسی اندروید

برنامه نویسی اندروید

ورود پر سود به دنیای دیجیتال
موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان

دوره های آموزشی برنامه نویسی اندروید


کد عنوان زمان شروع دوره نحوه برگزاری زمان برگزاری مدت برگزاری هزینه ظرفیت ثبت نام

معرفی دوره برنامه نویسی اندروید


با توجه به فراگیر شدن گوشی های هوشمند و وابستگی روزافزون مردم به آن، بازاری جدید و بزرگ برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن های کاربردی برای سیستم عاملهای این دستگاه ها ایجاد شد.

برنامه‌نویسی اندروید به دلیل سادگی و ابزارهای متنوعی که دارد برای تولید اپلیکیشن های موبایل بسیار پرکاربرد و جذاب است. به همین دلیل نوجوانان و جوانان زیادی علاقه‌مند ورود به بازار بزرگ و پرسود تولید و عرضه اپلیکیشن های اندرویدی هستند.

در حال حاضر ده ها هزار نرم‌افزار تحت موبایل در فضای مجازی منتشرشده که تعداد بی‌شماری از آن‌ها با دانلودهای حیرت‌آور منبع درآمد چندین میلیونی برای طراح خود بوده‌اند.

با این اوصاف برنامه نویسی اندروید می تواند نقش سکوی پرتاب به سمت موفقیت را برای کسانی که قصد دارند ایده های خاص خود را پیاده سازی کنند و یا از طریق طراحی اپلیکیشن های اندرویدی درآمدزایی کنند ، بازی کند.

در این دوره برنامه‌نویسی اندروید از مرحله ایده تا اجرا با کامل‌ترین سرفصل‌ها به‌صورت کاملاً کاربردی و پروژه محور آموزش داده می‌شود به‌گونه‌ای که دانش‌آموختگان دوره برای شروع کسب‌وکار خود و گرفتن پروژه آماده می‌شوند و صلاحیت حرفه‌ای برای معرفی به شرکت‌ها و سازمان‌های متقاضی نیروی کار توانمند و استخدام را کسب می‌نمایند.

 

مهارت های پیش نیاز

برای شروع برنامه نویسی اندروید نیاز است که یک سری پیش نیازهایی از زبان جاوا را بدانید و دانستن این پیش نیازها به شما کمک می کند تا در یادگیری اندروید با درک بالاتر و سرعت بیشتری پیش بروید اما اگر برنامه نویسی به زبان جاوا را بلد نیستید نگران نباشید ما دوره برنامه نویسی جاوا را در ابتدای دوره بصورت کاربردی برای شما برگزار می کنیم و در واقع این دوره در دانش پژوهان پیش نیازی جز ICDL ندارد.

مهارت های کسب شده پس از دوره

 پیاده سازی ایده های خود و دیگران در قالب برنامه های اندرویدی

 تجزیه و تحلیل و نیازسنجی برنامه های خود و دیگران

 سفارش کار و پروژه در زمینه برنامه‌نویسی و توسعه اپلیکیشن های موبایل بگیرید

با تیم‌های برنامه‌نویسی مشارکت و همکاری داشته باشید

بازار کار

قبل از اینکه در مورد بازار برنامه نویسی اندروید صحبت کنیم باید بدانید که بیش از 81 درصد مردم جهان از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند پس باید به همین میزان توسعه دهنده اندروید هم داشته باشیم. با این اطلاعات متوجه می شویم ما با بازار فوق العاده ای روبرو هستیم که هنز کار زیادی دارد، مثلاً در سایت کافه بازار 164 هزار اپلیکیشن منتشر شده است اگر شما بتوانید برنامه نویسی اندروید را عالی و دقیق یاد بگیرید می توانید به درامد عالی برسید چون آنقدر ایده و فکر در این حوزه وجود دارد که اصلا کسی سمت آن نرفته است یا اگر هم کسی سمتش رفته خیلی بد طراحی و اجرا شده است و ما افرادی داریم با نوشتن یک اپلیکیشن بیش از یک میلیارد درامد داشته اند.

درخواست مشاوره رایگان


چارت درسی


 

  • Android Mobile Programming Pack
  •  Java
  •  Android Studio
  •  Component
  • Storage
  •  Content  Provider Service
  •  Network
  •  Database

سوالات متداول


برای برنامه نویسی اندروید سیستم من باید چه مشخصات سخت افزاری داشته باشد؟

شما نیازمند یک PC یا لپ تاپ با حداقل رم 3 گیگابایت و البته قدرت پیشنهادی رم 6 گیگابایت هستید. نکته مهم این است که لزومی ندارد حتماً گوشی اندرویدی داشته باشید شما می توانید از کامپیوتر یا لپ تاپ خود به عنوان گوشی اندرویدی استفاده کنید. در واقع شما یک شبیه ساز گوشی اندرویدی را در سیستم خود می سازید.

نحوه برگزاری دوره اندروید در دانش پژوهان چگونه است؟

دوره برنامه نویسی اندروید در دانش پژوهان در سایتهای مجهز با سیستمهای بروز برگزار می شود و در حین آموزش هر نفر یک سیستم دارد و بدلیل عملی و پروژه محور بودن کلاسها ظرفیت هر دوره فقط 8 تا 10 نفر در نظر گرفته شده است تا اساتید خبره ما بتوانند با تسلط بیشتر پروژه های دانش پذیران را بررسی و تجارب عملی خود را از محیط کار انتقال دهند و همچنین در پایان دوره به دانش پذیران گواهینامه معتبر از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری اجرا می گردد که قابلیت استعلام و ترجمه برای خارج از کشور را دارد.