تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل

ورود پر سود به دنیای دیجیتال
موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان

دوره های آموزشی تعمیرات موبایل


کد عنوان زمان شروع دوره نحوه برگزاری زمان برگزاری مدت برگزاری هزینه ظرفیت ثبت نام
76 تعمیرات موبایل آبان 1402 آنلاین یکشنبه سه شنبه ها 64 ساعت 92,000,000 ریال 15 نفر ثبت نام

معرفی دوره تعمیرات موبایل


طبق آمار رسمی اعلام شده تعداد مشترکان تلفن همراه به 53 میلیون نفر در ایران رسیده است. با توجه به گسترش رو به رشد و تصاعدی این ابزار ضروری در زندگی و افزایش نیازها و خدمات مرتبط با این وسیله و کمبود نیروی متخصص در این زمینه ، موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان اقدام به برگزاری دوره های آموزش تعمیرات موبایل منطبق بر استانداردهای روز بصورت تخصصی و تحت نظر اساتید مجرب و با کاملترین و به روزترین تجهیزات نموده است.

دوره‌های تخصصی تعمیرات موبایل و لپ‌تاپ در دانش‌پژوهان، حرفه آموزان را برای ورود و پیشرفت در بازار کار از اصول پایه تا پیشرفته آماده می‌نماید. تجهیزات به‌روز، اساتید مجرب فعال در بازار و پشتیبانی حرفه آموزان تا بعد از فعالیت حرفه‌ای در بازار کار از مزایای دوره می‌باشد. این دوره‌ها در سطح آموزش عالی بوده و با توجه به شایستگی حرفه‌ای به‌دست‌آمده در پایان دوره گواهینامه مورد تأیید وزارت علوم به دانش‌آموختگان اعطا می‌گردد.

مهارت های پیش نیاز

پیش نیاز این دوره آشنایی با الکترونیک کاربردی است که در ابتدای دوره به شما آموزش داده میشود پس اگر علاقمند این دوره هستید میتونید در دانش پژوهان بدون هیچ پیش نیازی در این دوره ثبت نام کنید.

مهارت های کسب شده پس از دوره

  •  انجام کلیه تعمیرات موردنیاز انواع موبایل و لپ‌تاپ
  •  همکاری با فروشگاه‌های سخت‌افزار و نرم ا فزار موبایل و لپ‌تاپ
  •  راه‌اندازی کسب‌وکار به‌عنوان تعمیرکار موبایل و لپ‌تاپ به‌صورت آنلاین

بازار کار

اگر به دنبال یک شغل خوب و پردرآمد هستید، مطمئن باشید که تعمیرات موبایل یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان است و در واقع هم اکنون تعمیرات موبایل یکی از بهترین شغل های بازار محسوب می‌شود.

از آنجاییکه روز به روز به تعداد کاربران گوشی های هوشمند افزوده می‌شود مطمئن باشید که این مسئله هیچوقت متوقف نمی‌شود. با افزایش تعداد گوشی هایی که کاربران از آن ها استفاده می‌کنند، ریسک بروز مشکل در آن ها و نیاز پیدا کردن به تعمیر هم بیشتر می‌شود. بنابراین به بیان دیگر روز به روز شاهد افزایش تقاضای تعمیرات موبایل هستیم. همیشه در نظر داشته باشید که برای موفقیت در یک شغل، بیزینس و غیره باید تقاضا یا اصطلاحا دیمند (Demand) بازار را بررسی کنید. اگر بیزینسی تقاضای خوبی از سوی مشتریان داشته باشد، مطمئن باشید که بازده خوبی هم برایتان به همراه خواهد داشت. تعمیرات موبایل از آن دسته مشاغلی است که روز به روز با افزایش تقاضا همراه می‌شود.

درخواست مشاوره رایگان


چارت درسی


  •  الکترونیک کاربردی
  •  نقشه‌خوانی
  •  شناسایی و تست قطعات
  •  عیب‌یابی و رفع عیب
  •  تعویض و پروگرام IC
  •  ریکاوری اطلاعات

سوالات متداول


آموزش تعمیرات موبایل پیش نیاز هم داره؟

پیش نیاز این دوره آشنایی با الکترونیک کاربردی است که در ابتدای دوره به شما آموزش داده میشود پس اگر علاقمند این دوره هستید میتونید در دانش پژوهان بدون هیچ پیش نیازی در این دوره ثبت نام کنید.

این دوره آموزش سخت افزار است یا نرم افزار؟

این دوره آموزش تخصصی و کاربردی سخت افزار است که به صورت کاملا عملی در کارگاه های تجهیز شده برگزار میشود اما از مباحث نرم افزاری نحوه فلش کردن رو در دوره آموزش میبینید

آیا آموزش های دانش پژوهان برای ورود به بازار کار کافی ست؟

دوره های تعمیرات موبایل در دانش پژوهان در کارگاه های تجهیز شده و زیر نظر اساتید مجرب با تجربه کار در بازار عملی برگزار می شود و هدف از برگزاری این دوره ها انتقال تجارب کاربردی اساتید به دانشپذیران است به صورتی که برای جذب بازار کار آماده باشند و نکته قابل توجه این است که تیم اساتید ما تا یکسال بعد از اتمام دوره پشتیبانی علمی از دانشپذیران عزیز دارند

نحوه برگزاری دوره تعمیرات موبایل در دانش پژوهان چگونه است؟

این دوره در دانش پژوهان در کارگاه های بروز و تجهیز شده زیر نظر اساتید خبره و با تجربه در محیط کار به صورت کاملا عملی و باصرف نظر از مباحث تئوری غیر کاربردی برگزار میگردد و ظرفیت هر دوره فقط6 تا 8 نفر در نظر گرفته شده تا اساتید ما با تسلط بیشتر، تجارب عملی خود را از محیط کار به دانشپذیران انتقال دهند.

آیا در پایان دوره گواهینامه حضور در کلاس دریافت میکنم؟

بله در پایان دوره به دانشپذیران گواهینامه معتبر از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اهدا می گردد که قابلیت ترجمه رسمی و تایید وزارت خارجه برای خارج از کشور را دارد. و اگر دانشپذیری علاوه بر مدرک وزارت علوم تمایل به دریافت مدرک از سازمان آموزش فنی و حرفه ای دارد معرفی به فنی و حرفه ای برای آزمون و دریافت مدرک  از طرف آموزشگاه فنی حرفه ای نوین دانش پژوهان نیز وجود دارد.

نظرات کاربران