معماری و طراحی داخلی

معماری و طراحی داخلی

برند برتر آموزش معماری و دکوراسیون داخلی
موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان

دوره های آموزشی معماری و طراحی داخلی


کد عنوان زمان شروع دوره نحوه برگزاری زمان برگزاری مدت برگزاری هزینه ظرفیت ثبت نام
67 دکور 2 (معماری و دکوراسیون داخلی) فروردین 1402 حضوری عصر روزهای فرد 300 190,000,000 ریال 135,000,000 ریال 15 نفر ثبت نام

معرفی دوره معماری و طراحی داخلی


دوره جامع طراحی دکوراسیون و معماری داخلی 2 فیلد اجرا و تکنیکال بوده و به صورت حرفه ای طراحی و اجرا رشته ی معماری داخلی آموزش داده می شود. بعد از این دوره نیاز به هیچ دوره دیگری در معماری و طراحی دکوراسیون داخلی نیست. 

تمام سرفصلها بصورت عملی و مطابق بر استانداردهای جهانی آموزش داده میشود.

مزایای دوره

 مدت زمان کوتاه 

 آموزش تخصصی و حرفه ای بصورت عملی و تکنیکال

 گسترش دامنه ی فعالیت های شخصی در زمینه طراحی و اجرا

پرسش و پاسخ

دوره طراحی دکوراسیون و معماری داخلی2 چه تفاوتی با دوره طراحی دکوراسیون و معماری داخلی 1 دارد؟

هر فرد با گذراندن این دوره علاوه بر مباحث طراحی دکوراسیون و معماری داخلی 1 بصورت تخصصی با طراحی نورپردازی محیطی تکنیک های امور قراردادها و تکنیک های اجرای شامل بازسازی دامنه ی گسترده ی طرح های تجاری و مسکونی و حتی طراحی فضای سبز داخلی با رویکرد زندگی سالم و محیطی سلامت آشنا می شود تا بتواند علاوه بر طراحی محیطی وارد فیلد اجرای پروژه های مختلف نیز شود.

دوره معماری و طراحی دکوراسیون داخلی 2 ته خط معماری و طراحی داخلی است که شما با گذراندن این دوره مباحثی در معماری نیست که ندانید و به راحتی می توانید در این زمینه فعالیت کنید.

آیا برای شرکت در این دوره نیاز به پیش نیاز و اطلاعات اولیه هست؟

بله برای شرکت در این دوره باید دوره دکوراسیون داخلی سطح 1 را به پایان رسانده باشید و یا لیسانس معماری داشته و با مباحث نرم افزارها آشنایی کامل داشته باشید به این منظور توسط کارشناسان تعیین سطح شده و در صورت لزوم دروس پیش نیاز به شما معرفی می گردد.

نحوه برگزاری دوره ها به چه صورت است؟

دانش پذیران در محیطی کاملاً تخصصی و حرفه ای با بهترین اساتید استان تجربه ای متفاوت در فراگیری شغل و حرفه ی معماری طراحی دکوراسیون داخلی را بصورت کارگاه های عملی و کاملاً تکنیکال و تخصصی در هر مبحث تجربه خواهند کرد

مدرک پایان دوره به چه صورت است؟

مدرک این دوره ی موسسه دانش پژوهان از وزارت علوم تحقیقات و فناوری بوده، قابل ترجمه رسمی مورد تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه است. این مدرک میتواند به عنوان معرفی مهارتهای شما و همچنین جز رزومه کاری و مهارتی شما قرار گیرد

مهارت های پیش نیاز

معماری و طراحی دکوراسیون داخلی 1 و افرادی که : 

فارغ التحصیلان رشته معماری

 مسئولین دفاتر فنی

 پیمانکاران ساختمان و دکوراتورها

 افراد با سابقه ی فعالیت و اطلاعات مقدماتی در این رشته 

مهارت های کسب شده پس از دوره

طراح و دکوراتور داخلی حرفه ای 

 انعقاد قرارداد حقوقی چه طراحی چه اجرا

 طراحی نورپردازی تخصصی در محیطها

 برآورد هزینه های پروژه ها بصورت حرفه ای

 تسلط حرفه ای بر نرم افزارهای پیشرفته معماری

بازار کار

در این دوره علاوه بر طراحی پروژه های معماری داخلی در زمینه های مختلف / کار با نرم افزارهای تخصصی / چیدمان حرفه ای / پتینه و میکس مدیا بصورت تخصصی و … بصورت حرفه ای می توانید وارد فیلد اجرا برای پروژه های مختلف شوید که خود مبحث درامدی مجزا دارد. این موضوع باعث می شود دانش پذیر در هر مبحثی درامدزایی داشته باشد زیرا فیلد بازسازی و امور قراردادها و طرح های تجاری و مسکونی بصورت حرفه ای در این دوره آموزش داده می شود که حرفه ای کاملاً نوین ، پردرامد و همیشگی است و جز مشاغل لوکس شناخته میشود.

درخواست مشاوره رایگان


چارت درسی


  •  روشنایی و تکنیک نورپردازی
  •  3D MAX (reivy)
  •  مواد و مصالح پیشرفته و بازدید
  •  بازسازی
  •  قراردادهای حقوقی
  •  متره برآورد و صورت وضعیت نویسی
  •  طراحی مسکونی و فاز 2
  •  طراحی تجاری و فاز 2

سوالات متداول


آیا پس از گذراندن این دوره امکان ورود به بازار کار است؟

هدف دوره های طراحی داخلی بازار کار می باشد، به گونه ای که دانش پذیر در یک فرایند کاملا حرفه ای از مبانی و اصول هنرهای تجسمی و دکوراسیون داخلی شروع می نماید و در پایان دوره مهارت های تخصصی مورد نیاز بازار کار را کسب مینمایند.

هریک از سرفصل های دوره قابلیت کسب درآمد را برای دانش آموختگان دوره فراهم می نماید.

دفاتر فنی و مهندسی، راه اندازی کسب و کار شخصی، اجرا و مدیریت پروژه های اجرایی... بازار کار خوبی برای دانش آموختگان دوره می باشد.

مدرک این دوره به چه صورت است؟

مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و قابلیت اصالت سنجیاز سایت رسمی وزارت علوم و تحقیقات فناوری را دارد. گواهینامه پایان دوره معتبر و قابل ترجمه بوده و مهر دادگستری و امور خارجه جمهوری اسلامی بعد از ترجمه روی آن می خورد. که جهت کار در ایران و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت کاربرد خواهد داشت.

مدت زمان دوره چقدر است؟

طول دوره بین 7 الی 9 ماه در قالب 3 ترم برای دانش پذیران عزیز تنظیم شده است.

گذراندن هر دو دوره (سطح اول و دوم) نیاز است؟

هر دوره اهداف یادگیری متفاوتی دارد و قابلیت های جدیدی را برای دانش آموختگان دوره ایجاد می نماید لذا گذراندن هر دو دوره توصیه می گردد

تفاوت دوره ی معماری و دکوراسیون داخلی و دوره ی معماری و طراحی داخلی در چیست؟

معماری و دکوراسیون داخلی به (به عنوان دکور سطح 1) تمرکز بر اصول و مبانی چیدمان و تزیینات در دکوراسیون داخلی دارد و معماری و طراحی داخلی (به عنوان دکور سطح 2) تمرکز بر طراحی فضاهای مسکونی، اداری و تجاری دارد