گرافیک دیجیتال حرفه ای

گرافیک دیجیتال حرفه ای

آموزش جامع از مقدماتی تا پیشرفته
موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان

دوره های آموزشی گرافیک دیجیتال حرفه ای


کد عنوان زمان شروع دوره نحوه برگزاری زمان برگزاری مدت برگزاری هزینه ظرفیت ثبت نام
79 گرافیک دیجیتال حرفه‌ای خرداد 1402 حضوری یکشنبه سه شنبه ها 112 120,000,000 ریال 90,000,000 ریال 15 نفر ثبت نام

معرفی دوره گرافیک دیجیتال حرفه ای


درباره دوره

از آنجایی که در عصر حاضر رایانه یکی از ارکان اصلی کارهایی چون گرافیک شده است، تعداد بسیاری از مشاغل مجبور به استفاده از گرافیک دیجیتالی هستند.

این نوع گرافیک کاربرد زیادی در حوزه تبلیغات دارد. دوره جامع گرافیک دیجیتال حرفه ای طوری طراحی شده است که فرد بدون هیچ پیش زمینه و صرفاً با داشتن علاقه به حوزه می تواند آموزش ببیند و در این حوزه شروع به کار کند.

هدف اصلی این دوره پرورش دادن افراد علاقمند ، با استعداد و با انگیزه و تبدیل آنها به افراد توانمند و خلاق برای ورود به بازار کار گرافیک تجاری می باشد.

مخاطبین

 کلیه علاقمندان و افراد جویای کار (دوره پیش نیاز ندارد)

مزایا

 اعطای مدرک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (قابل ترجمه و استعلام)

 انتقال تجربه محیط واقعی کار حین اجرای آموزش به حرفه آموزان

 معرفی به بازارکار

 پشتیبانی حرفه آموزان تا بعد از استخدام

 آموزش جامع دوره از مقدماتی تا پیشرفته بصورت نیمه خصوصی و کاملاً کارگاهی

 

مهارت های پیش نیاز

این دوره در دانش‌پژوهان به‌جز دانش مقدماتی کار با رایانه پیش‌نیاز دیگری ندارد و درواقع هر آنچه برای شروع دوره تخصصی این دوره لازم دارید در خود دوره گنجانده‌ شده است.

مهارت های کسب شده پس از دوره

 تسلط کامل به نرم افزارهای گرافیکی

 اشتغال در بخش های مختلفی همچون طراحی وب، طراحی لوگو، مدیر هنری، مدیر صفحه آرایی، طراحی هویت بصری برند و بیشتر از اینها در بخش طراحی شرکتهای مختلف

بازار کار

با توجه به اهمیت روزافزون بازاریابی و تبلیغات و توجه ویژه همه سازمان‌ها و شرکت‌ها به آن و از طرف دیگر رشد حوزه تصويرسازي و طراحي روي جلد كتب، صفحه‌آرایی مجلات و روزنامه‌ها و …،  بازار کار مناسبی پیش روی گرافیست‌های توانمند می‌باشد.

گرافیست‌ها در برخی سازمان‌ها ازجمله صداوسیما و وزارت ارشاد، شرکت‌های تبلیغاتی، چاپخانه‌ها، مراکز آموزشی و بسیاری از شرکت‌های بزرگ که واحد بازاریابی و فروش دارند کار می‌کنند.

البته امکان کار به‌صورت پروژه‌ای و دورکاری نیز برای گرافیست به میزان زیادی فراهم است

درخواست مشاوره رایگان


چارت درسی


  • مبانی هنرهای تجسمی
  • فتوشاپ
  • Corell drow
  • ایلاستوریتور
  • ایندیزاین

سوالات متداول


دوره جامع گرافیک چیست؟

دوره جامع گرافیک شامل 4 نرم افزار photoshp - illustrator - in design - -corel draw است که هر 4 نرم افزار را به صورت کاملا عملی و مهارت محور ویژه بازار کار آموزش می بینید.

مدرک دوره به چه شکل است؟

مدرکی که بعد از پایان دوره دریافت می کنید گواهینامه معتبر و مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است. این گواهینامه قابل استعلام از سایت heis.msrt.ir وزارت علوم بوده و قابل ترجمه رسمی می باشد.

طول دوره و نحوه برگزاری دوره به چه شکل است؟

طول دوره حدود 5 ماه است. برنامه دوره به صورت دو جلسه 3 ساعته در هفته عصرها برگزار می شود. کلاس ها به صورت حضوری و عملی و مهارت محور است. بعد از اتمام هر سر فصل شما پروژه انجام می دهید، پروژه های شما توسط استاد بررسی و رفع اشکال می شود.

مزایای دوره چیست؟

مهارت های کسب شده در دوره جامع گرافیک بسیار پرکاربرد است. هرکدام از نرم افزارهای دوره به تنهایی قابلیت اشتغالزایی و استفاده در بازارکار دارد لذا بعد از پایان دوره اگر شما عملکرد قابل قبولی داشته باشید به بازار کار معرفی می شوید. همچنین بعد از پایان دوره تمامی مهارت لازم برای فعالیت خود در بازار کار را بدست آورده اید.

بعد از گذروندن این دوره در چه زمینه هایی می توانم کار کنم یا درآمد داشته باشم؟

با گذراندن این دوره آمادگی کامل جهت کار در شرکت های تبلیغاتی، طراحی حرفه ای پوستر ها و بنرها، طراحی لوگو و ... ویراستاری مجلات و کاتالوگ ها و ... و نهایتا یک طراح با دانش این 4 نرم افزار در ماه مبلغ به اندازه 2 برابر پایه حقوق اداره کار خواهد بود