اعلام زمان برگزاری آزمون وکالت قوه قضاییه 1402

اعلام زمان برگزاری آزمون وکالت قوه قضاییه 1402

زمان برگزاری آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه مشخص شد

به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری اختبار، رییس مرکز وکلای قوه قضاییه گفت: آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه سال 1402 در شهریورماه برگزار خواهد شد.

به گفته رییس مرکز وکلای قوه قضاییه، آزمون سال 1402 این مرکز در شهریورماه سال آینده برگزار می‌شود.

  • موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان با بهره گیری از اساتید برجسته  صفر تا صد دوره جامع آمادگی آزمون وکالت را به صورت کاملا تخصی همراه با تست و منابع آزمون و آزمون های آزمایشی و کارگاه های نکته و تست برگزار می کند و در این راستا توانسته بالاترین آمار قبولی آزمون وکالت سنوات گذشته را به خود اختصاص دهد.

به گزارش اختبار، رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود از انجام هماهنگی با سازمان سنجش آموزش کشور برای برگزاری آزمون بعدی این مرکز خبر داد و اعلام کرد که آزمون بعدی جذب کارآموز وکالت این مرکز در شهریورماه و به احتمال زیاد در سوم شهریور برگزار می‌شود.

زمان برگزاری آزمون وکالت و کارشناسان رسمی دادگستری 1402

عبدلیان‌پور همچنین گفت که سال آینده آزمون جذب مشاور خانواده قوه قضاییه نیز برگزار خواهد شد.

گفتنی‌ست آزمون سال ۱۴۰۱ مرکز وکلای قوه قضاییه تحت عنوان «آزمون فوق العاده» در اردیبهشت سال جاری و توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شده بود.

ابتدا قرار بود که این مرکز دو آزمون برای جذب کارآموز وکالت برگزار کند اما  نهایتا اعلام شد که به جز آزمون اردیبهشت‌ماه، آزمون دیگری در سال ۱۴۰۱ برگزار نمی‌شود.

نظرات کاربران