کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری ازدواج و طلاق 1401 مورخ 11 اردیبهشت ماه منتشر شد

کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری ازدواج و طلاق 1401 مورخ 11 اردیبهشت ماه منتشر شد

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری ازدواج ۱۴۰۲

افرادی که تمایل به فعالیت در حوزه سردفتری را دارند می بایست با ثبت نام و حضور در آزمون آن، شرایط را برای به دست آوردن این جایگاه فراهم کنند. در حال حاضر آزمون سردفتری همانند سایر آزمون های موجود، به صورت رسمی و هماهنگ در سراسر کشور برگزار شده و متقاضیان باید در روز آزمون به سوالات مطرح شده پاسخ دهند. اما موضوع مهم برای حضور در آزمون انتخاب سردفتر ازدواج و طلاق، داشتن کارت ورود به جلسه است چرا که این کارت به منزله برگ مجوز برای داوطلب تلقی می شود و بدون آن داوطلب اجازه حضور در محل آزمون را نخواهد داشت.

لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون 

معمولا کارت های ورود به جلسه آزمون های رسمی بین 3 تا 5 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون کتبی بر روی سایت ثبت نامی قرار می گیرند تا داوطلبان با دانلود این کارت ها اجازه حضور در آزمون را داشته باشند. از آنجاییکه آزمون کتبی سردفتری در تاریخ 14 اردیبهشت ماه سال 1402 برگزار می شود لذا زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری ازدواج ۱۴۰۲ بر اساس تاریخ برگزاری آزمون کتبی از 11 اردیبهشت ماه 1402 در دسترس داوطلبان شرکت کننده در این آزمون قرار می گیرد.

با توجه به اینکه زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سردفتری ازدواج تغییر نخواهد کرد لذا افراد می بایست در بازه زمانی تعیین شده به آدرس سایت ثبت نام مراجعه نموده و پرینت کارت خود را تهیه نمایند. با توجه به مشکلات مربوط به اینترنت و ... نیز داوطلبان شرکت کننده در آزمون سردفتری باید توجه داشته باشند که در آغازین ساعات انتشار کارت ورود به جلسه نسبت به تهیه آن اقدام نمایند. 

نظرات کاربران