درباره mba مشاوره حقوقی

درباره mba مشاوره حقوقی

یکی از مهمترین خلاء های نظام آموزش کشور، آموزش کاربردی، مسائل حقوقی پیرامون کسب و کار است؛
دردوره mba مشاور حقوقی مهمترین و پول ساز ترین سرفصل های کاربردی حقوق که نیاز روز جامعه است گردآوری شده و شما به صورت مهارتی-کاربردی آنها را می آموزید تا بتوانید با مشاوره حقوقی به دیگران کمک کنید و به موازات آن کسب درآمد کنید
مشاور حقوقی به مدیران و ذی نفعان سازمان با هدف پیشگیری از بروز اختلافات کمک می کند تا ضمن توجه به مسئولیت های کیفری، حقوقی، جزایی و انتظامی در امور مختلف از جمله:تنظیم آیین‌نامه‌ها، انعقاد قراردادهای داخلی و خارجی،ارائه مشاوره حقوقی به کارکنان، انجام امور حقوقی مربوط به مناقصه و مزایده، ثبت شرکت علامت تجاری و اختراع و… از مشاوره حقوقی بهره برده وحتی پس از بروز اختلاف نیز، مشاوره حقوقی می تواند با پذیرش دعاوی صدرالذکر به حل اختلاف و حفظ حقوق اشخاص ،رسیدگی و پیگیری پرونده‌های حقوقی و دعاوی اداری و استخدامی، شرکت در جلسات دادرسی و دفاع از حق سازمان، کمک نماید.
بسیاری از امور حقوقی هستند که در دانشگاه‌ها تدریس نمی‌شوند و زمینه کاری آن نیز در انحصار دارندگان پرونده وکالت نمی‌باشد و دارای بازار کار بسیار گسترده و پردرآمدی است. مسائل مربوط به حقوق کار و تأمین اجتماعی، دادرسی مالیاتی، داوری حقوقی، تنظیم قراردادها و اسناد تجاری، تعیین تکلیف اراضی فاقد سند، امور حسبی و انحصار وراثت، ثبت شرکت‌ها و مالکیت فکری، دعاوی در قراردادهای پیمانکاری، لایحه نویسی قضایی، … ازجمله موارد پرکاربرد حقوق می‌باشند.
دوره MBAمشاوره حقوقی ویژه فارغ‌التحصیلان کلیه گرایش‌های رشته حقوق (و رشته‌های مرتبط) با سوابق کاری مرتبط، وکلا و مشاوران حقوقی برگزار می گردد. در این دوره دروس به‌صورت کاربردی و متناسب با نیاز بازار کار و با همکاری قضات مجرب، وکلای با سابقه و اساتید دانشگاه ارائه می‌گردد.
در پایان دوره دانش‌پذیران گواهینامه مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت می نمایند که نشان‌دهنده شایستگی حرفه‌ای آنان برای همکاری با شرکت‌ها و سازمان ها می‌باشد.

دوره مشاور حقوقی در موسسه دانش پژوهان تحت دو عنوان dba مشاور حقوقی و mba مشاورحقوقی برگزار می گردد.

 

نظرات کاربران