مدارک لازم برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1402

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1402

داوطلبانی که به لحاظ مقطع تحصیلی و رشته تحصیلی مجاز به ثبت نام در آزمون ورود به حرفه مهندسان بوده وهمچنین سوابق کاری لازم شرکت در آزمون نظام مهندسی 1402 می توانند در زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 1402 وارد سامانه آزمون های ورود به حرفه مهندسان شده و مراحل نام نویسی خود را یکی پس از دیگری طی کرده و ثبت نام خود را تکمیل کنند.

  • برای ثبت نام آزمون نظام مهندسی نوبت اول و یا دوم سال ۱۴۰۲ معمولا داوطلبان باید اطلاعات مندرج در مدارک خود را در فرم نام نویسی مندرج در سایت www.inbr.ir وارد کنند و نیازی به آپلود مدارک خود در سامانه ندارند (به جز عکس داوطلب). با توجه به مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نظام مهندسی سال گذشته، در ادامه مدارک لازم برای تکمیل فرآیند ثبت نام آزمون نظام مهندسی نوبت اول سال 1402 ارائه شده است.
  1. فایل اسکن شده عکس 3 * 4 داوطلب برای آپلود در سایت
  2. اطلاعات فردی: نام / نام خانوادگی / نام پدر
  3. اطلاعات شناسایی: شماره شناسنامه / کد ملی / سال تولد / جنسیت
  4. شماره عضویت در سازمان (در صورت عضویت در سازمان نظام مهندسی)
  5. اطلاعات تحصیلی: رشته تحصیلی / مقطع / دانشگاه / زمان فارغ التحصیلی 
  6. اطلاعات تماس: شماره تماس ثابت / شماره همراه / ایمیل
  7. اطلاعات محل سکونت: استان محل سکونت / شهر / آدرس دقیق
  8. دارا بودن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم برای داوطلبان آقا
  • داوطلبان باید دقت داشته باشند که پس از تکمیل فرم و بازبینی مجدد اطلاعات ثبت شده می توانند نام نویسی خود در این آزمون را نهایی کنند. بدیهی است هر گونه مغایرت در اطلاعات وارد شده می توانند سبب لغو قبولی داوطلب در این آزمون شود. داوطلبان پس از نام نویسی در این آزمون می بایست با اطلاع از زمان برگزاری آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان ورود به حرفه 1402 آماده شوند.